Higiena, środki czystości, BHP

Pomówmy o tym, co niezbędne. Higiena, środki czystości i BHP. W czasach pandemii właśnie te zwroty były odmieniane przez wszystkie możliwe przypadki. Nacisk, jaki został położony na to, by, zadbać o wyjątkowe zachowanie czystości sprawił, że świadomość wagi dezynfekcji własnej i otoczenia wzrosła diametralnie. Wszystko to sprowadza się do tego, że asortyment spod znaku higieny jest absolutnym wymogiem w biurze i domu. Nie inaczej jest w Biurobot.pl

Zrób to bezdotykowo.

Szeroko pojęte bezpieczeństwo i higiena pracy zostały wzbogacone o chemię profesjonalną oraz środki dezynfekcji. Pandemiczna edukacja nauczyła nas, że większe bezpieczeństwo to przede wszystkim mniejsza styczność z elementami wspólnymi. Aby, to ułatwić proponujemy podajniki do papieru oraz dozowniki do mydła.

Palące potrzeby.

Jeżeli pożar to tylko wtedy, gdy robota pali się w rękach. Jeśli jednak wydarzy się coś nieoczekiwanego, warto być przygotowanym na taką ewentualność. Apteczka oraz zestaw plastrów Viscoplast zapewnią doraźną pierwszą pomoc. W sytuacjach naprawdę ekstremalnych trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Skorzystaj wówczas z gaśnicy proszkowej lub śniegowej. Przydadzą się także rękawice powlekane i ustnik do sztucznego oddychania. Na całe szczęście konieczność użycia tych produktów może Ci nie grozić. O wiele bardziej prawdopodobne, że zetkniesz się z czymś nieco… przyziemnym :) I tu weźmy sobie na tapetę standardowe wyposażenie każdego pomieszczenia gospodarczego. Notesy przygotowane? To zapisujemy:

  • gąbki do zmywania, ⁣/li>
  • mop sznurkowy lub paskowy + wiadro, ⁣/li>
  • szczotka, miotła, ⁣/li>
  • płyn do podłóg, płyn do WC, ⁣/li>
  • ścierki i ręczniki papierowe.

Wszystkie te środki czystości zapewnią komfort w Twoim najbliższym otoczeniu. Pamiętaj o sobie, Twoich współpracownikach oraz gościach. Czyste miejsce to czyste intencje. Budowanie marki to ciągła walka o detale. Trzeba być gotowym na wszystko, bo nigdy nie wiesz, co przesądzi o tym, że klient zaufa właśnie Tobie.

Czyste ręce – czyste myśli

Czy wiesz, jak długo trzeba myć ręce, żeby było to skuteczne? Naukowcy z Michigan zainteresowali się tym problemem i zbadali, że aż 95% osób myje ręce zbyt krótko. Średni czas to tylko 6 sekund. Tymczasem dopiero 15 sekund pozwala zredukować liczbę bakterii o około 90%. Natomiast dopiero kolejne 15 umożliwia pozbycie się ich całkowicie. Biurobot.pl powstał po to, by pomóc i w tym względzie. Aby, zachować wszelkie standardy skorzystaj z oferty mydła w płynie Palmolive. Najlepiej od razu z dozownikiem Cliver. A po umyciu nie zapomnij o dokładnym wytarciu dłoni. Zadbaj o to, by ręczniki składane Dotts były zawsze pod ręką.