Papiery xero i Galanteria Papiernicza

Papier, papier, papier. Absolutnie podstawowy artykuł naszej branży, prawda? Nieistotne, czy mówimy tu o papierze xero, o rolkach kasowych, czy choćby karteczkach samoprzylepnych. Nie ma wręcz możliwości, by jakiekolwiek biuro mogło obyć się bez papieru. Jak za wiele wynalazków na świecie za odkrycie papieru odpowiadają Chińczycy. Najprawdopodobniej w 105 r. n.e. wysoko postawiony urzędnik Caj Lun na dworze chińskiego cesarza Ho Ti, w wyniku zapotrzebowania na lepszy i trwalszy materiał piśmienniczy przygotował masę ze starych sieci rybackich, która po wysuszeniu była stosunkowo cienka i nadawała się do pisania. Dziś, pomimo ery wszechobecnej cyfryzacji nie sposób obyć się bez tego cennego wynalazku. I choć dzięki swojej powszechności dziś już nikt tak na niego patrzy, kiedyś był on materiałem niezwykle rzadkim i cennym. Niestety, rosnące zużycie może zwiastować, że historia może niedługo zatoczyć koło.

Odbij to na xero

Dobrze naoliwiona maszyna zwana biurem nie może obyć się bez papieru xero. Mnogość jego zastosowań długo by wymieniać, dlatego skupmy się na podziale. W zależności od potrzeb selekcjonujemy go na podstawie klasy białości, gramatury oraz formatu. W Biurobot.pl znajdziesz wysokiej jakości papier Color Copy oraz budżetowy papier Poljet. Aby wprowadzić nieco koloru odsyłam do sprawdzenia bogatej palety barw papieru Maestro A4 80g. W tym samym segmencie znajdziesz także papier do plotera Emerson, który jest jednym z najchętniej wybieranych tego typu akcesorium.

Wypełnij to, co konieczne

W życiu pewne są tylko dwie rzeczy: śmierć oraz podatki. O pierwszej z nich pisać nie będziemy. Przejdźmy od razu do drugiej - podatki. Biurokracja, czyli wszystkie druki kasowe, rachunki dla konsumenta, dowody sprzedaży, czy druczki księgowe. Kto może – trzyma się od tego jak najdalej. Kto nie… ten sięga po nie w ilościach hurtowych, by nigdy ich nie zabrakło. Michalczyk&Prokop ma z pewnością wszystkie rodzaje druków, których potrzebujesz. Rachunek do umowy zlecenia? Jest. Polecenie wpłaty? Jest. Raport kasowy? Także jest :) Słowem druki akcydensowe na każdą okoliczność. Nie uciekniemy przecież od tego, co nieuniknione.

Na szczęście poza podatkami, księgowymi rozliczeniami i pokwitowaniami pojawia się także czas na przyjemniejsze rzeczy. Firma to ludzie. A ludzie to emocje. Te najbardziej pozytywne pojawiają się wtedy, gdy mamy szansę kogoś obdarować lub… coś otrzymać. Urodziny, imieniny, wyjątkowe wydarzenia w życiu osobistym, dyplomy, podarunki świąteczne czy wreszcie wyrazy wdzięczności dla klienta po udanej transakcji. Największą radość sprawiają niespodzianki, czyli to, co ukryte. A w doskonałym zamaskowaniu tego, co wywoła uśmiech pomoże papier oraz karton ozdobny. Szeroki wachlarz kolorów pozwoli na dopasowanie opakowania do odpowiedniej okazji oraz rangi wydarzenia.

Życie rolką się toczy

Rolki termiczne, papiery komputerowe, rolki offsetowe to produkty, które także znajdziesz w zakładce Papiery xero i galanteria papiernicza. Trzon artykułów tego typu stanowi marka Emerson. Ten dział bez wątpienia jest jednym z najliczniej wyposażonych. Aby nic nie umknęło warto będzie wyposażyć się w notatnik biurowy. Może być taki z gumką lub, jeśli masz zacięcie dziennikarskie wygodny kołonotatnik.