VARICOLOR® akcesoria na biurko

Sekret sukcesu tkwi w wielokrotnych nagrodach oraz dostępności w wielu różnych wariantach – szuflady VARICOLOR® stały się bestsellerem w kategorii akcesoriów biurowych na biurku. Kolorowe szuflady nie tylko poprawiają nastrój pracowników biurowych, lecz także ułatwiają orientację i systematyzację.
Nowoczesne systemy archiwizacji dla lepszej organizacji w miejscu pracy

Linia VARICOLOR® oferuje praktyczne produkty zarówno do biura stacjonarnego, jak i mobilnej pracy w podróży. Oprócz standardowych akcesoriów biurowych, takich jak tace na listy i stojaki na czasopisma do tradycyjnego archiwizowania dokumentów, VARICOLOR® SMART OFFICE oferuje również specjalne akcesoria do pracy z tabletami oraz przechowywania akcesoriów do tabletów.

Cechą rozpoznawczą VARICOLOR® jest elegancki, antracytowy kolor, który współgra z charakterystycznymi kolorami VARICOLOR®: żółtym, pomarańczowym, czerwonym, różowym i fioletowym. Odkryj nieskończoną liczbę kombinacji, które doskonale komponują się ze sobą, nadając Twojemu biurku wyjątkowy wygląd. W serii VARICOLOR® MIX pojawiły się nowości, w których istniejącą paletę kolorów połączono z bielą.
Asortyment VARICOLOR®